Oferta dla firm

IMPREZY PLENEROWE • BIESIADY • SZKOLENIA • KONFERENCJE • CATERING • ATRAKCJE EVENTOWE • WIGILIE FIRMOWE

 

Imprezy firmowe to znakomita okazja nie tylko do bliższego poznania się pracowników, ale też integracji całego zespołu. Spotkanie na innym niż biurowy gruncie stwarza okazje do powstawania przyjacielskich więzi, wpływa na poprawienie relacji między pracownikami, a często także pozwala im bardziej identyfikować się z własną firmą.

Organizacją imprez plenerowych zajmujemy się od 2006r. na zielonym terenie rekreacyjnym o łącznej powierzchni 12ha, który jest częścią malowniczej Puszczy Wkrzańskiej i jest w stanie ugościć nawet do 1200 osób. Do dyspozycji mamy w pełni nagłośnioną oraz oświetloną halę konferencyjną oraz wyremontowaną w 2017r. restaurację z dwoma salami mieszczącymi łącznie 80 osób. Ponadto posiadamy dużą ilość namiotów gastronomicznych oraz parasoli.


Zapewniamy pełen catering, który ściśle przystosowujemy do charakteru imprezy oraz życzeń klienta. Ilość posiadanego przez nas sprzętu pozwala sprawnie oraz profesjonalnie obsłużyć wszystkich gości.

 


Impreza plenerowa jest świetną formą wypoczynku i integracji na świeżym powietrzu. Oprócz niezwykłego miejsca i cateringu  oferujemy różnego rodzaju atrakcje eventowe urozmaicające spotkania integracyjne. Wieczory tematyczne, koncerty na żywo, festyny rodzinne, gry terenowe... ograniczyć może nas jedynie wyobraźnia.

 


Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie klientów i gotowi do zorganizowania imprezy według Państwa indywidualnych upodobań. Zamiast długiego planowania imprezy, rezerwowania sali czy szukania firm cateringowych – wystarczy jeden telefon lub e-mail do nas. Zaplanujemy i zorganizujemy wszystko od A do Z.

Katalog firmowy i przykładowe oferty:

Zapytaj o szczegóły tej oferty

Administratorem Państwa danych osobowych jest Szczecińska Gubałówka sp. z o. o. czytaj więcej